Onlineauktioner dagligen. Inlämning, utlämning och visning

vardagar 11:00 - 18:00, lördagar 11:00 - 15:00

EUGEN TROST. Tekoppar, 8 stycken, Zebra, Gefle

MATSERVIS, 92 delar, Blå Blomst, Royal Copenhagen.

BERT-JOHNNY NILSSON. Olja på duk, signerad

SÄLJA FÖREMÅL

Hos oss är det enkelt! Vi hjälper dig hela vägen. Vi kan värdera och sälja allt från dyrbara ankitivteter, konst och designklassiker till de mer vardagliga bruksföremålen.

INLÄMNING - VISNING - UTLÄMNING

ÖPPETTIDER

Måndag - fredag  11:00 - 18:00

Lördag 11:00 - 15:00

Söndag stängt

KONTAKTA OSS

011 - 10 22 10 / 0730-86 90 30

info@ra-auktionsverket.se

Malmgatan 5

602 23 Norrköping

PÅGÅENDE AUKTIONER